سبد خرید 0

بیوگرافی استاد محمد واعظی


محمد واعظی

بیوگرافی استاد محمد واعظی و پکیج های ویژه عربی ایشان

 

محمد واعظی یکی از اساتید سرشناس و معروف در درس عربی هستند. در پکیج عربی واعظی از روش های نوین آموزشی استفاده شده است. ایشان با به کارگیری متدهای عالی و موثر در روش های جامع و نوین آموزشی به آموزش و تدریس این درس عمومی مهم پرداخته و یادگیری مطالب را تا حد امکان برای داوطلبان آسان تر کرده است. در ادامه مطلب با بیوگرافی استاد واعظی آشنا می شویم و با پکیج های عربی ایشان بیشتر آشنا می شویم.در این مقاله از مقالات معرفی اساتید حرف آخر به معرفی استاد واعظی می پردازیم.

 

استاد محمد واعظی، دارای تحصیلات کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عربی از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. در ادامه بیوگرافی استاد واعظی می توان گفت ایشان دارای استعداد و توانمندی هایی مانند فن بیان قوی و نحوه تدریس عالی بوده و در زمینه تدریس درس عربی توانسته اند نکات بسیار مهم موجود در این درس را با استفاده از روش های نوین به دانش آموزان و داوطلبان انتقال دهند. در ادامه می توان به این مطلب اشاره کرد که وی مدرس درس عربی در دبیرستان های علم آوران، فرزانگان کرج و بهار بوده اند.

 

استاد محمد واعظی تاکنون با آموزشگاه های مختلف کنکور مانند آموزشگاه ماهان و آموزشگاه پرستو همکاری زیادی داشته اند. ایشان یکی از اساتید پروازی شناخته شده در دانشگاه های قم و اصفهان و همچنین زاهدان می باشند. آقای واعظی با تالیف کتاب شبیه ساز کنکور مسیری متفاوت و بسیار کارآمد در زمینه یادگیری درس عربی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور به ارمغان آورده است. استاد واعظی، زاده ی شهر تهران هستند و به عنوان برترین مدرس عربی کنکور شناخته می شود. همانطور که می دانید عربی از مهمترین و تاثیرگذارترین دروس در کنکور سراسری است.

 

 


 

عربی استاد محمد واعظی

 


 

اهمیت بسیار زیاد درس عربی در کنکور

 

درس عربی یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین دروس عمومی و مشترک میان تمام رشته های تحصیلی دبیرستان در کنکور است. درس عربی در کنکور دارای ضریب ۲ می باشد و پاسخ صحیح به تمامی سوالات آن می تواند تاثیر زیادی در تعیین رتبه کنکور داشته باشد.

بیوگرافی استاد محمد واعظی در پکیج ویژه عربی حرف آخر با استفاده از روش های مدرن و جامع تدریسی. توانسته اند نگرانی بسیاری از داوطلبان کنکور را از بین ببرند. چرا که با بسط دادن نکات و قواعد ریز مطالب درس عربی در این پکیج به آموزش کامل و یادگیری عمیق داوطلبان و دانش آموزان کمک زیادی کرده اند. در ادامه درمورد پکیج درس عربی استاد واعظی مطالب بیشتری ارائه شده است.

 

معرفی پکیج درس عربی نظام جدید واعظی

 

پکیج درس عربی نظام جدید واعظی یکی از بهترین و کامل ترین پکیج ها است. در این پکیج سوالات کنکور چند سال اخیر به شکل دقیق و توصیفی مورد بررسی قرار گرفته .و نکات و قواعد مهم و قابل توجه به شکل الگو در اختیار دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار داده شده است.

یکی از مهم ترین ویژگی های این پکیج، استفاده از روش های پویانمایی و تصاویر انیمیشنی و متحرک در تدریس مطالب نیز می باشد. از جمله ویژگی های دیگری از پکیج عربی نظام جدید واعظی که آن را از سایر پکیج ها متمایز کرده است. این است که یادگیری مطالب این درس برای تمامی دانش آموزان، در تمامی سطوح درسی از ضعیف تا قوی امکان پذیر است. در مطالب بعدی اطلاعاتی در زمینه تالیفات و سابقه تدریس استاد واعظی ارائه شده است.

 

 

 


عربی نظام جدید محمد واعظی


تالیفات و سابقه تدریس استاد محمد واعظی

 

• محمد واعظی مدرس صفر تا صد دی وی دی های درس عربی هستند.
• مدرس درس عربی در شبکه های مختلف صدا و سیما می باشند.
• استاد واعظی مدرس پروازی شهر های کرج، اهواز، اصفهان و تبریز هستند.
• استاد محمد واعظی مدرس درس عربی در بسیاری از آموزشگاه های برتر ایران از جمله ماهان و پرستو هستند.

 

 

ویژگی های پکیج استاد محمد واعظی

 

• استفاده از روش های آموزشی تصویری در درس عربی
• استفاده از تصاویر و انیمیشن در تدریس نکات و قواعد مهم درس عربی
• فن بیان قوی و توضیحات مفهومی استاد محمد واعظی
• آموزش و تدریس درس عربی به سبک تخصصی با استفاده از روش های نوین آموزشی بدون فراموشی کلمات
• تجزیه و تحلیل تمامی سوالات طرح شده در کنکور سال های متوالی
• آموزش روش های سریع تست زنی در کنکور و آزمون های تستی

 

در پکیج عربی استاد محمد واعظی در ابتدا درسنامه را بصورت کامل تدریس می کنند. در روش تدریسی ایشان اگر دانش آموزا دارای پایه درسی ضعیفی باشد. و از عربی و روش های تستی آن چیزی نداند می تواند به راحتی با پکیج عربی نظام جدید موسسه حرف آخر تمامی مطالب آموزشی را بصورت صفر تا صد آموزش ببیند.

 

بعد از آموزش درسنامه روش های تست زنی و الگوهای تست زنی توسط استاد محمد واعظی معرفی می شود. که دانش آموزان با استفاده از این روش ها می توانند در مدت زمان اندکی به تست های کنکور پاسخ دهند. و در نهایت تمامی تست های کنکورهای گذشته را بصورت کامل و تک تک حل و مورد بررسی قرار می دهند.

 

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تملفن حرف آخر و با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات صفحه مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

 

مقالات پر بازدید سایت حرف آخر 

 

بودجه بندی عربی نظام جدید در کنکور سراسری

معرفی کامل پکیج عربی محمد واعظی

چگونه مطالعه کنیم تا عربی را در کنکور ۱۰۰ بزنیم؟

زندگی نامه استاد محمد واعظی

مهمترین نکاتی که در ماه های پایانی کنکور باید به آنها توجه کنیم

درصد های قبولی در رشته پزشکی چه مقداری می باشد؟

لیست قیمت شیمی نظام جدید موسسه حرف آخر

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر

 


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید