سبد خرید 0

شماره تلفن سایت موسسه حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد که یکی از راههایی می باشد که شما دانش آموزان عزیز می توانید با ما در ارتباط باشید. از طریق شماره تلفن سایت حرف آخر می توانید جهت مشاوره یرای  خرید محصولات با همکاران ما در ارتباط باشید.

ارتباط با دفتر مرکزی سایت حرف آخر

شماره تلفن سایت حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد. که شما دانش آموزان می توانید از طریق این شماره ها با واحد فروش در ارتباط باشید. یکی از نکاتی که وجود دارد این می باشد که ممکن است در هنگام تهیه محصولات سوالاتی در ذهن شما باشد و نتوانید جوابی برای آنها پیدا کنید. به همین دلیل می توانید با تماس با شماره های بالا با همکاران ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از آنها بپرسید.

 

شماره تلفن حرف آخر راهی مطمعن برای ارتباط شما دانش آموزان با موسسه می باشد. زیرا در بسیاری از موارد دانش آموزان نمی دانند که به چه شکل و یا از طریق چه شماره ای می توانند ارتباط با  دفتر مرکزی داشته باشند. در این مطلب قصد داریم شما را با قسمت های مختلف آشنا کنیم. و شماره های مستقیم هر واحد را برای شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید به راحتی با بخش های مختلف حرف آخر در ارتباط باشید.

 

ارتباط با ما این امکان را فراهم می کند اگر شما دانش آموز عزیز قصد تهیه محصولات را دارید و یا می خواهید قبل از خرید با مشاوران ما در خصوص محصولات در ارتباط باشید. می توانید با یکی از دو شماره تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را در خصوص محصولات از همکاران ما بپرسید.

جهت دریافت کد تخفیف ۱ تا ۵ میلیون تومان
حرف آخر همین حالا با ما در تماس باشید.

تلفن تماس موسسه حرف آخر
ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

شماره تلفن سایت موسسه حرف آخر

جهت ارتباط با دفتر مرکزی سایت واحد فروش می توانید با تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و  ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید . در این واحد همکاران ما بصورت تمام وقت در حال ثبت سفارشات شما عزیزان می باشند. تا  بتوانیم در کمترین زمان ممکن محصولات خریداری شده توسط شما عزیزان را در کمترین زمان به شما برسانیم. در  فضای مجازی و شبکه های مجازی شماره های بسیاری به نام موسسه وجود دارد لطفا دقت کنید تا با دفتر مرکزی و با شماره های بالا در ازتباط باشید.

نکته در این می باشد که افراد سودجو با نام موسسه و استاد عبدالرضا منتظری و سایر اساتید در دنیای مجازی اقدام به دریافت وجه از دانش آموزان می کنند. و در بسیاری از موارد بعد از دریافت وجه نه محصولی برای آننها ارسال می شود. و نه دانش آموز دیگر می تواند با آن فرد ارتباط بر  قرار کند. به همین دلیل ما در تمامی فضای مجازی این مطلب را نشر داده ایم که مواظب افراد سودجو باشید. و در دام این افراد نیوفتید و برای تهیه محصولات حتما با شماره تلفن حرف آخر تماس حاصل فرمایید.

شماره کارت موسسه 

دانش آموزان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارند به این نکته بسیار توجه کنند که در فضای مجازی افراد سود جوی بسیاری در کمین هستند. تا با ارائه شماره کارت های غیر معتبر به شما عزیزان بصورت غیر مجاز مبالغی را دریافت کنند.حتما قبل از تهیه محصولات و واریز مبلغ با ما در ارتباط باشید.


*** جهت دریافت شماره کارت موسسه حتما با ما در ارتباط باشید ***
شماره تلفن جهت دریافت شماره کارت ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵

جهت دریافت ۲۰ درصد

رایگان محصولات حرف آخر

همین حالا اقدام کنید.

شماره تلفن حرف آخر جهت مشاوره خرید محصولات

شما دانش آموزان عزیز می توانید با ارتباط با شماره تلفن سایت حرف آخر جهت مشاوره خرید محصولات  ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ – ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد تماس حاصل فرمایید و با همکاران ما در خصوص محصولات و نحوه ثبت سفارش اطلاعات لازم را کسب کنید.

مشاوران ما در کنار شما عزیزان هستند تا بتوانند کمک شایانی در انتخاب درست محصولات مورد نیاز شما با توجه به رشته تحصیلی و سال تحصیلی مورد نظر داشته باشید. یکی از امکاناتی که موسسه حرف آخر در اختیار تمامی دانش آموزان می گذارد دریافت کد تخفیف محصولات می باشد.شما دانش آموز عزیز می توانید با تماس با شماره تلفن سایت و با شماره های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ از این کد تخفیف در خرید محصولات استفاده کنید و تمامی سفارشات خود را با تخفیفات بین ۱۰ تا ۵۰ درصد ثبت سفارش خو را انجام دهید.

شماره تلفن پشتیبانی حرف آخر

در بعضی از مواقع ممکن است جهت نصب و راه اندازی محصولات خود نیاز به راهنمایی داشته باشید و یا حتی دی وی دی شما دچار مشکل شده باشد و یا سیستم مورد استفاده شما خراب و غیر قابل استفاده شده باشد. در این صورت می توانید مستقیم با همکاران ما در قسمت پشتیبانی محصولات تماس حاصل فرمایید. شماره تلفن پشتیبانی ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ می باشد. حتما دقت لازم را داشته باشید اگر می خواهید به قسمت پشتیبانی و گارانتی محصولات وصل شوید حتما باید با شماره ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ تماس حاصل فرمایید و سایر خطوط قادر به پاسخگویی در خصوص پشتیبانی محصولات نیستند.

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر
تلفن حرف آخر