سبد خرید 0

ارتباط با دفتر مرکزی حرف آخر

 • نویسنده: موسسه حرف آخر
 • دسته بندی: مشاوره کنکور
 • تاریخ ارسال: آذر ۲, ۱۳۹۹

دفتر مرکزی حرف آخر

شماره تلفن موسسه حرف آخر

شماره تلفن حرف آخر جهت سفارش محصولات و دریافت کد تخفیف ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ می باشد که می توانید به صورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.

 


 

شماره تلفن حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد. که شما دانش آموزان می توانید از طریق این شماره ها با واحد فروش در ارتباط باشید. یکی از نکاتی که وجود دارد این می باشد که ممکن است در هنگام تهیه محصولات سوالاتی در ذهن شما باشد و نتوانید جوابی برای آنها پیدا کنید. به همین دلیل می توانید با تماس با شماره های بالا با همکاران ما در ارتباط باشید و سوالات خود را از آنها بپرسید.

 

شماره تلفن حرف آخر راهی مطمعن برای ارتباط شما دانش آموزان با موسسه می باشد. زیرا در بسیاری از موارد دانش آموزان نمی دانند که به چه شکل و یا از طریق چه شماره ای می توانند ارتباط با  دفتر مرکزی داشته باشند. در این مطلب قصد داریم شما را با قسمت های مختلف آشنا کنیم. و شماره های مستقیم هر واحد را برای شما عزیزان قرار دهیم تا بتوانید به راحتی با بخش های مختلف حرف آخر در ارتباط باشید.

 

ارتباط با ما این امکان را فراهم می کند اگر شما دانش آموز عزیز قصد تهیه محصولات را دارید و یا می خواهید با تیم مشاوران موسسه در ارتباط باشید. می توانید با یکی از دو شماره تماس حاصل فرمایید و سوالات خود را در خصوص محصولات و یا مشاوره تحصیلی از همکاران ما بپرسید.

 

شماره تلفن حرف آخر

شماره تلفن واحد فروش محصولات 

 

جهت ارتباط با دفتر مرکزی واحد فروش می توانید با تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و  ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید . در این واحد همکاران ما بصورت تمام وقت در حال ثبت سفارشات شما عزیزان می باشند. تا  بتوانیم در کمترین زمان ممکن محصولات خریداری شده توسط شما عزیزان را در کمترین زمان به شما برسانیم. در  فضای مجازی و شبکه های مجازی شماره های بسیاری به نام موسسه وجود دارد لطفا دقت کنید تا با دفتر مرکزی و با شماره های بالا در ازتباط باشید.

 

 

نکته در این می باشد که افراد سودجو با نام موسسه و استاد عبدالرضا منتظری و سایر اساتید در دنیای مجازی اقدام به دریافت وجه از دانش آموزان می کنند. و در بسیاری از موارد بعد از دریافت وجه نه محصولی برای آننها ارسال می شود. و نه دانش آموز دیگر می تواند با آن فرد ارتباط بر  قرار کند. به همین دلیل ما در تمامی فضای مجازی این مطلب را نشر داده ایم که مواظب افراد سودجو باشید. و در دام این افراد نیوفتید و برای تهیه محصولات حتما با شماره تلفن حرف آخر تماس حاصل فرمایید.

 

شماره کارت موسسه 

دانش آموزان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارند به این نکته بسیار توجه کنند که در فضای مجازی افراد سود جوی بسیاری در کمین هستند. تا با ارائه شماره کارت های غیر معتبر به شما عزیزان بصورت غیر مجاز مبالغی را دریافت کنند.حتما قبل از تهیه محصولات و واریز مبلغ با ما در ارتباط باشید.

 

 


*** جهت دریافت شماره کارت موسسه حتما با ما در ارتباط باشید ***
شماره تلفن جهت دریافت شماره کارت ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵


شماره تماس حرف آخر

 تمامی آموزش ها در موسسه با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی می باشد. که در آن اساتید موسسه با استفاده از روش های نوین آموزشی توانسته اند با استفاده از الگو سازی و بدون استفاده از فرمول های سخت و دشوار تمامی مطالب را بصورت کامل تدریس کنند.


در این روش آموزشی اساتید در ابتدا درسنامه هر یک از مباحث را بصورت کامل تدریس می کنند. و بعد از تدریس درسنامه و با معرفی الگو ها اقدام به حل تمامی تست های کنکورهای سال های گذشته و بررسی آنها و آموزش نکات تمامی  تست ها می کنند.

 

در روند تمامی آموزش های تمامی مطالب با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی تدیریس می شود. و یک روش نوین آموزشی در این سیستم پیاده شده است. شما دانش آموز کنکوری عزیز می توانید جهت مشاوره قبل از خرید محصولات با  واحد فروش موسسه حرف آخر سایت مرکزی شماره ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ بصورت مستقیم در ارتباط باشید تا از اصل بودن پکیج های آموزشی مطمعن شوید.

 

شماره تلفن حرف آخر فروشگاه محصولات :

دانش آموزان به دو طریق می توانند سفارشات خود را ثبت کنند. که اگر قصد ثبت سفارشات بصورت مستقیم را دارید و می خواهید با واحد فروش موسسه بصورت مستقیم از طریق شماره تلفن ارتباط بر قرار کنید .همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی به آدرس www.harfeakharco.com تمامی محصولات را با بیشترین تخفیف تهیه کنید.

 

در فروشگاه اینترنتی  شما دانش آموز عزیز می توانید به راحت ترین شکل از تخفیفات ویژه اطلاع کسب کنید و در همان هنگام خرید بر روی محصولات تخفیف بگیرید. نکته دیگر در خصوص فروشگاه محصولات این است که با خرید محصول از فروشگاه اینترنتی می توانید از خدماتی چون مشاوره و برنامه ریزی بصورت رایگان برخوردار شوید. و بلافاصله بعد از خرید برای شما یک مشاور جهت پیگیری مباحث درسیتون انتخاب می شود و با شما تماس می گیرد. پس همین حالا با شماره  ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید.


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید