سبد خرید 0

مشاوران ارشد حرف آخر

 • نویسنده: managerhakhr
 • دسته بندی: مشاوره کنکور
 • تاریخ ارسال: فروردین ۳, ۱۴۰۰

مشاوران ارشد حرف آخر

معرفی مشاوران ارشد حرف آخر

 

مشاوران ارشد حرف آخر جز برترین مشاوران کنکوری کشور می باشند. که با استفاده از یک برنامه ریزی دقیق برای دانش آموزان سبک آموزشی متفاوتی را ایجاد می‌کند. دانش‌آموزانی که از پکیج کامل موسسه حرف آخر را تهیه کرده باشند به صورت رایگان از خدمات مشاوران ارشد موسسه حرف آخر استفاده می کنند.

 

در هنگام مطالعه مطالب درسی در کنار منابع و داشتن برنامه ریزی داشتن مشاوره یکی از مهمترین نکات میباشد. که دانش آموزان در مدت زمان مطالعه به آن نیازمند مشاوران ارشد حرف آخر جزو برترین مشاوران هستند. که با استفاده از برنامه قطاری به دانش آموزان عزیز روش درس خواندن را آموزش می‌دهند. و همین طور دانش‌آموزان می‌توانند در تمامی مراحل هرگاه نیاز به مشاوره و برنامه ریزی داشتند. با مشاوران ارشد موسسه حرف آخر در ارتباط باشند تا بتوانند مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند و آنها را برطرف کند.

 

یکی از نکات بسیار مهمی که در خصوص مشاوران ارشد حرف آخر وجود دارد این می باشد. که متاسفانه افراد سودجو خود را به عنوان مشاور از جانب موسسه حرف آخر به دانش‌آموزان معرفی می‌کند. و از آن عزیزان مبالغی به صورت ریالی به حساب شخصی دریافت می‌کنند. یکی از نکاتی که دانش آموزان باید به آن توجه کنند هیچ یک از مشاوران ارشد موسسه حرف آخر حق دریافت مبلغی را به صورت جداگانه خارج از چارچوب پکیج های حرف آخر ندارد. زیرا مشاوره و برنامه ریزی بر روی پکیج های موسسه حرف آخر به صورت رایگان می باشد. و دانش آموزانی که مجموعه آموزشی را به صورت کامل تهیه کرده باشند می‌توانند به صورت رایگان از خدمات مشاوره موسسه حرف آخر برخوردار شود.


مهندس میلاد نجفی مشاور حرف آخر


اسامی مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

می توان به جرات گفت که از برترین اسامی مشاوران ارشد حرف آخر مهندس میلاد نجفی می باشد.که با استفاده از یک روش خاصی برنامه قطاری را برای دانش آموزان به صورت شخصی سازی شده برنامه ریزی می کند. دانش آموزانی که با مشاور ارشد حرف آخر آقای میلاد نجفی از ابتدای برنامه ریزی در ارتباط هستند. و از سال دهم و یازدهم با ایشان در ارتباط هستند به خوبی می دانند که روش کارایی مشابه چگونه است.

نکته بسیار مهم در خصوص روند مشاوره‌ای مهندس میلاد نجفی به این شکل می باشد. که در ابتدا تمامی مباحث و روش آموزشی درس خواندن از روی برنامه ریزی قطعی را به صورت کامل برای دانش‌آموزان توضیح می‌دهند .و دانش‌آموزان باید به این نکته توجه کنند که حتماً باید با خود ایشان از ابتدا در ارتباط باشند. زیرا اگر دانش‌آموزی با مشاور دیگری در ارتباط باشد و بخواهد مشاور خود را عوض می کند. چون از میانه راه روان آموزشی خود را تغییر می‌دهد ممکن است سبک مشاوره سایر مشاوران با ایشان تفاوت داشته باشد. و دانش‌آموزان دچار اشکالات و ابهامات متفاوت شود.

روش کار مهندس میلاد نجفی مشاور ارشد حرف آخر

دانش‌آموزان در ابتدا باید تمامی مباحث و نکاتی که ایشان به آنها می‌گوید را به صورت کامل یادداشت کند. و طی مدت مطالعه و برنامه‌ریزی که برای آنها انجام می‌شود. صفر تا صد مباحث را به صورت کامل و مو به مو انجام دهند.

روش برنامه ریزی و مشاوره حرف آخر مهندس میلاد نجفی به این گونه می باشد. که دانش‌آموزان در ابتدا قبل از اینکه پکیج های موسسه حرف آخر را تهیه می‌کند باید با ایشان در ارتباط باشند. تا با توجه به نیازهای آنها و نقاط قوت و ضعف آنها پکیج هایی که برای آن عزیزان مناسب است را به آنها معرفی کند .

 

زیرا در بسیاری از مواقع نیازی نیست که دانش‌آموزان مجموعه کامل حرف آخر را تهیه کنند. و با استفاده از آزمون ها و سوالاتی مهندس میلاد نجفی در مکالمه تلفنی و جلسه اول  مشاوره که بصورت رایگان می باشد. از دانش آموزان می پرسد متوجه می شود که دانش آموز در چه درس هایی دارای نقاط ضعف و قوت می باشد. و با توجه به نقاط ضعف دانش آموز مباحث را برای برنامه ریزی کرده و پکیج ها را به او معرفی می کند .و دانش آموزان در ابتدا باید قبل از تهیه پکیج را با ایشان در ارتباط باشند تا در ادامه کار به توان روال بررسی و مشاوره به بهترین شکل برای آنها صورت بپذیرد.


 

میلاد نجفی مشاور ارشد حرف آخر


رتبه های برتر مهندس میلاد نجفی در کنکور های گذشته

 مهندس میلاد نجفی مشاور ارشد حرف آخر هر ساله تعداد رتبه برتر های بسیار زیادی را در موسسه حرف آخر دارد. و دانش آموزانی که هر ساله با ایشان در ارتباط هستند و جلسات مشاوره با ایشان برگزار می کند .به صورت کامل می دانند که روال کار ایشان به گونه ای می باشد که دانش آموز طی مدت مطالعه و آماده شدن برای کنکور به صورت هفتگی گزارش کارها و روال کار خود را به ایشان گزارش می دهد. و تمامی نقاط ضعف از لحاظ روش مطالعه اشتباه و یا نداشتن انگیزه کافی برای ادامه راه از نظر میلاد نجفی مشاور ارشد حرف آخر در آخر هر هفته مورد بررسی قرار می گیرد. و سپس مشکلات به  صورت کامل و روش های رفع آنها به دانش آموزان گفته می شود.

بعد از جلسه اول و مشاوره تلفنی که مهندس میلاد نجفی با دانش آموز انجام می دهد. و شناسایی شدن نقاط ضعف و قوت دانش آموز دانش آموز باید با استفاده از برنامه ریزی و پکیج هایی که به ایشان معرفی می‌شود. و طبق روان درس خواندن ای که مهندس یادگاری به دانش آموز می گوید برنامه ریزی تحصیلی او شروع می شود و برای کنکور آماده می شود.

 

شماره تلفن مشاوران ارشد موسسه حرف آخر

دانش آموزان عزیزی که قصد ثبت نام در جلسه مشاوره رایگان یک ساعته تلفنی با مهندس میلاد نجفی دارند می‌توانند کلمه مشاوره را به سامانه ۱۰۰۰۰۶۰۴۰۶۰۴۰ پیامک کنند تا همکاران ما زمان مشاوره شما عزیزان و مشخص و به صورت مستقیم با مهندس میلاد نجفی ارتباط داده شوید.

 

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد .که دانش آموزان می توانند جهت کسب اطلاع از اسامی مشاوران ارشد حرف آخر با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تلفن حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

مقالات مرتبط با این مطلب

 

معرفی رتبه های برتر موسسه حرف آخر

برنامه ۴ ماهه حرف آخر چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

روش برنامه ریزی در سال دوازدهم برای قبولی در همان سال اول کنکور

پکیج عربی استاد واعظی دارای چه ویژگی هایی است؟

معرفی پکیج فوق العاده ریاضی استاد عبدالرضا منتظری

پکیج زبان انگلیسی استاد محمودی دارای چه ویژگی هایی است؟

ویژگی های پکیج دینی استاد یوسفیانپور

پکیج فیزیک استاد کامیار و ویژگی های آن

پکیج شیمی استاد شیروانی دارای په ویژگی هایی است؟

زیست استاد شعبانی دارای چه مزایایی می باشد؟

معرفی پکیج زیست شناسی حرف آخر

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید