سبد خرید 0

معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری

پکیج زیست شناسی استاد شعبانی و شاکری یکی از برترین پکیج های زیست شناسی کنکور می باشد. نکته بسیار مهم در خصوص این روش آموزش دو استاد همزمان می باشد. که یک استاد در غالب دانش آموز و یک استاد در قالب مدرس است. با این روش آموزشی و سوالاتی که هر دو استاد در طول تدریس از یکدیگر می پرسند باعث می شود که روند اموزش کامل تر و مفهومی بشود.در این مقاله از مقالات معرفی اساتید حرف آخر به مبحث زیست شناسی می پردازیم.

 

درس زیست شناسی مهم ترین درس در رشته تجربی است. در کنکور تجربی از درس زیست شناسی ۵۰ سوال طرح می شود که تمامی این ۵۰ سوال از کتاب های سال دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. یکی از نکات قابل توجه در درس زیست شناسی نحوه مطالعه مطالب فصول کتاب می باشد. هدف از معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری آشنایی با نحوه مطالعه درس زیست شناسی است. در ادامه مطلب در مورد ویژگی ها و ساختار پکیج زیست شناسی استاد شاکری و شعبانی توضیحات مفصلی ارائه شده است.

 

در پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری تمامی آموزش ها با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی می باشد .و در ابتدا درسنامه مباحث بصورت کامل تدریس می شود. نکته که در خصوص این پکیج وجود دارد این می باشد که خط به خط کتاب های درسی سه سال بصورت تصویر سازی شده و انیمیشن سازی شده برای شما عزیزان آماده شده است. تا تمامی مطالب مفهومی باشد و درک درستی از نکات داشته باشید.

معرفی پکیج زیست حرف آخر
معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری

ویژگی های پکیج زیست استاد شعبانی و شاکری

استاد شعبانی همچنین استاد شاکری دو نمونه از اساتید مجرب و محبوب در درس زیست شناسی نظام جدید هستند. که منطبق با جدیدترین تغییرات در درس زیست شناسی نظام جدید، آموزش هایی نوین و جذاب در این زمینه در پکیج زیست حرف آخر ارائه کرده اند. زمان کلی تدریس در این پکیج حدود ۱۲۰ ساعت است که داوطلبان می توانند با مطالعه روزانه حدود ۴ تا ۵ ساعت این درس صفر تا صد مطالب و مفاهیم درس زیست شناسی را بصورت کامل و جامع به خاطر بسپارند. یکی دیگر از ویژگی های این پکیج که آن را از سایر پکیج ها متمایز کرده است. استفاده از روش های آموزشی نوین و خلاقانه است. در ادامه این مطلب  شیوه تدریس این اساتید را در زمینه زیست شناسی بیان می کنیم.یکی از دلایل مهم برای معرفی پکیج زیست نظام جدید شعبانی و شاکری به عنوان بهترین پکیج آموزشی درس زیست شناسی، استفاده این اساتید از روش های آموزشی پویانمایی و شهود سازی در آموزش مطالب است. این روش تدریس در تمامی پکیج های موسسه حرف آخر انجام شده است. تا با استفاده از انیمیشن ها و تصاویر جذاب سبب افزایش میزان یادگیری و تثبیت بهتر مطالب به صورت طبقه بندی شده در ذهن دانش آموزان می شود.در این پکیج تمامی این شیوه های تدریس به خوبی گنجانده شده اند. معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری به داوطلبان رشته تجربی یکی از اتفاقات تاثیر گذار در افزایش رتبه این داوطلبان در کنکور سال های اخیر شده است. همانطور که می دانید، درس زیست شناسی از اهمیت بسیار زیاد و به نوعی تعیین کننده در سرنوشت داوطلبان کنکور تجربی برخوردار است. در ادامه با اهمیت این درس در کنکور آشنا می شویم.


در ادامه معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری به ابن نکته مهم می پردازیم که همواره یکی از دلایل گسترده محبوبیت این پکیج رعایت اصول تدریس و توجه به ریز ترین نکات در مطالب درس زیست شناسی می باشد. همه این اصول، خود نشان دهنده اهمیت بالای درس زیست شناسی در رشته تجربی است. این پکیج هر آن چه را که برای یادگیری عمیق داوطلبان نیاز است. در محتوای خود جای داده است تا داوطلبان بدون استرس و نگرانی از حجم مطالب، بتوانند به سادگی این مطالب را به صورت طبقه بندی شده به خاطر بسپارند.

اهمیت درس زیست شناسی در کنکور باعث شده که قبل از هرچیزی انتخاب منابع آموزشی مناسب توسط داوطلبان کنکور مهم باشد. استاد شکری و استاد شعبانی در این پکیج در زمینه ارائه تمامی نکات مهم و تفهیم هرچه بهتر مطالب، تلاش های بی وقفه ای داشته اند. در ادامه معرفی پکیج زیست نظام جدید شعبانی و شاکری در زمینه محتوی این پکیج اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

جهت دریافت تخفیفات

۱۰ تا ۵۰ درصدی حرف آخر

همین حالا اقدام کنید.

زیست شعبانی
زیست حرف آخر خوبه ؟

مباحث موجود در پکیج زیست شعبانی و شاکری

در محتوای این پکیج تلاش بر این بوده است که با استفاده از شیوه های مدرن و به روز آموزشی طبق آخرین تغییرات کتاب همه موانع سطح پایین یادگیری از جمله مباحث در پراکندگی آموزشی، مراکز آموزشی و …  جبران شود.

تمامی مباحث زیست شناسی در این آموزش ها به شکل کامل توضیح داده شده است. این پکیج حاوی مباحث زیر است:

پکیج زیست شناسی دهم استاد شاکری و شعبانی

۱۲ حلقه DVD

۵۷ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست شناسی یازدهم استاد شاکری و شعبانی

۱۱ حلقه DVD

۴۲ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست دوازدهم استاد شاکری و شعبانی

۶ حلقه DVD

۴۶ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست شناسی گیاهی 

۳ حلقه DVD

۱۸ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست شناسی ژنتیک حرفه ای 

۴ حلقه DVD

۲۰ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست جانوری و زیست انسانی 

۶ حلقه DVD

 

مقالاتی که خواندن آنها مفید است

 

بودجه بندی زیست شناسی در کنکور به چه شکل می باشد؟

چگونه می توان زیست را در کنکور ۱۰۰ زد؟

استاد رضا شعبانی کیست؟ بیوگرافی کامل استاد رضا شعبانی

پر درآمدترین رشته های تجربی کدامیک می باشند؟

برترین دانشگاه های رشته تجربی کدامیک می باشند؟

لیست قیمت شیمی موسسه حرف آخر

بهترین منبع آموزش زیست کنکور ۱۴۰۱

زیست شناسی 6040 نظام جدید حرف آخر
زیست ۶۰۴۰ حرف آخر

زیست ۶۰۴۰ حرف آخر یکی از قویترین پکیج های پروژ ۶۰۴۰ می باشد. اهمیت درس زیست شناسی در کنکور سراسری بر کسی پوشیده نیست. درس زیست شناسی در کنکور  رشته تجربی در بین دروس اختصاصی بالاترین ضریب را دارد. و رقابت در این درس و کسب درصد بالا دارای اهمیت فراوانی می باشد.مکته بسیار مهمی که در خصوص درس زیست کنکور وجود دارد این می باشد که تمامی دانش آموزان رشته تجربی برای کسب درصد بالا در این درس تلاش می کنند. به همین دلیل می توان گفت رس زیست شناسی در کنکور سرنوشت ساز است.

در پکیج زیست ۶۰۴۰ حرف آخر استاد شعبانی و شاکری تمامی مطالب را بصورت کامل تدریس می کنند. از مزیت های این پکیج این می باشد که در مدت زمان کمی می توان به ۱۰۰ درصد مطالب زیست شناسی تسلط کامل را پیدا کرد.در پکیج زیست ۶۰۴۰ نظام جدید تمامی آموزش ها بصورت کامل تدریس شده است.

صفحه اینستاگرام حرف آخر
اینستاگرام موسسه حرف آخر
تلگرام حرف آخر
کانال تلگرام موسسه حرف آخر

ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر

شما دانش آموزان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از رشته های تجربی و شرایط قبولی در هر کدامیک از زیر شاخه های آن با واحد مشاوران ارشد حرف آخر بصورت رایگان با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ – ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ در ارتباط باشید تا همکاران ما شما عزیزان را در خصوص نحوه مطالعه و برنامه ریزی برای رسیدن به دانشگاه و رشته مورد نظر راهنمایی کنند.

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر
تلفن حرف آخر