سبد خرید 0

زیست شناسی استاد شعبانی و شاکری


معرفی زیست شناسی استاد شعبانی و شاکری

معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری با جزئیات

پکیج زیست شناسی استاد شعبانی و شاکری یکی از برترین پکیج های زیست شناسی کنکور می باشد. نکته بسیار مهم در خصوص این روش آموزش دو استاد همزمان می باشد. که یک استاد در غالب دانش آموز و یک استاد در قالب مدرس است. با این روش آموزشی و سوالاتی که هر دو استاد در طول تدریس از یکدیگر می پرسند باعث می شود که روند اموزش کامل تر و مفهومی بشود.در این مقاله از مقالات معرفی اساتید حرف آخر به مبحث زیست شناسی می پردازیم.

 

درس زیست شناسی مهم ترین درس در رشته تجربی است. در کنکور تجربی از درس زیست شناسی ۵۰ سوال طرح می شود که تمامی این ۵۰ سوال از کتاب های سال دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. یکی از نکات قابل توجه در درس زیست شناسی نحوه مطالعه مطالب فصول کتاب می باشد. هدف از معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری آشنایی با نحوه مطالعه درس زیست شناسی است. در ادامه مطلب در مورد ویژگی ها و ساختار پکیج زیست شناسی استاد شاکری و شعبانی توضیحات مفصلی ارائه شده است.

 

در پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری تمامی آموزش ها با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی می باشد .و در ابتدا درسنامه مباحث بصورت کامل تدریس می شود. نکته که در خصوص این پکیج وجود دارد این می باشد که خط به خط کتاب های درسی سه سال بصورت تصویر سازی شده و انیمیشن سازی شده برای شما عزیزان آماده شده است. تا تمامی مطالب مفهومی باشد و درک درستی از نکات داشته باشید.

 


 

پکیج زیست نظام جدید شعبانی و شاکری


ویژگی های پکیج زیست شناسی استاد شاکری و شعبانی

 

استاد شعبانی همچنین استاد شاکری دو نمونه از اساتید مجرب و محبوب در درس زیست شناسی نظام جدید هستند. که منطبق با جدیدترین تغییرات در درس زیست شناسی نظام جدید، آموزش هایی نوین و جذاب در این زمینه در پکیج زیست حرف آخر ارائه کرده اند. زمان کلی تدریس در این پکیج حدود ۱۲۰ ساعت است که داوطلبان می توانند با مطالعه روزانه حدود ۴ تا ۵ ساعت این درس صفر تا صد مطالب و مفاهیم درس زیست شناسی را بصورت کامل و جامع به خاطر بسپارند. یکی دیگر از ویژگی های این پکیج که آن را از سایر پکیج ها متمایز کرده است. استفاده از روش های آموزشی نوین و خلاقانه است. در ادامه این مطلب  شیوه تدریس این اساتید را در زمینه زیست شناسی بیان می کنیم.

شیوه تدریس زیست شناسی توسط استاد شاکری و شعبانی

 

یکی از دلایل مهم برای معرفی پکیج زیست نظام جدید شعبانی و شاکری به عنوان بهترین پکیج آموزشی درس زیست شناسی، استفاده این اساتید از روش های آموزشی پویانمایی و شهود سازی در آموزش مطالب است. این روش تدریس در تمامی پکیج های موسسه حرف آخر انجام شده است. تا با استفاده از انیمیشن ها و تصاویر جذاب سبب افزایش میزان یادگیری و تثبیت بهتر مطالب به صورت طبقه بندی شده در ذهن دانش آموزان می شود.

 

در این پکیج تمامی این شیوه های تدریس به خوبی گنجانده شده اند. معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری به داوطلبان رشته تجربی یکی از اتفاقات تاثیر گذار در افزایش رتبه این داوطلبان در کنکور سال های اخیر شده است. همانطور که می دانید، درس زیست شناسی از اهمیت بسیار زیاد و به نوعی تعیین کننده در سرنوشت داوطلبان کنکور تجربی برخوردار است. در ادامه با اهمیت این درس در کنکور آشنا می شویم.

علت اهمیت درس زیست شناسی در کنکور تجربی

 

در ادامه معرفی پکیج زیست شناسی شعبانی و شاکری به ابن نکته مهم می پردازیم که همواره یکی از دلایل گسترده محبوبیت این پکیج رعایت اصول تدریس و توجه به ریز ترین نکات در مطالب درس زیست شناسی می باشد. همه این اصول، خود نشان دهنده اهمیت بالای درس زیست شناسی در رشته تجربی است. این پکیج هر آن چه را که برای یادگیری عمیق داوطلبان نیاز است. در محتوای خود جای داده است تا داوطلبان بدون استرس و نگرانی از حجم مطالب، بتوانند به سادگی این مطالب را به صورت طبقه بندی شده به خاطر بسپارند.

 

 

اهمیت درس زیست شناسی در کنکور باعث شده که قبل از هرچیزی انتخاب منابع آموزشی مناسب توسط داوطلبان کنکور مهم باشد. استاد شکری و استاد شعبانی در این پکیج در زمینه ارائه تمامی نکات مهم و تفهیم هرچه بهتر مطالب، تلاش های بی وقفه ای داشته اند. در ادامه معرفی پکیج زیست نظام جدید شعبانی و شاکری در زمینه محتوی این پکیج اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود.

 


زیست نظام جدید حرف آخر شعبانی و شاکری


دلایل مهم معرفی پکیج زیست شناسی استاد شعبانی و شاکری؟

 

در محتوای این پکیج تلاش بر این بوده است که با استفاده از شیوه های مدرن و به روز آموزشی طبق آخرین تغییرات کتاب همه موانع سطح پایین یادگیری از جمله مباحث در پراکندگی آموزشی، مراکز آموزشی و …  جبران شود.

تمامی مباحث زیست شناسی در این آموزش ها به شکل کامل توضیح داده شده است. این پکیج حاوی مباحث زیر است:

 

پکیج زیست شناسی دهم استاد شاکری و شعبانی

۱۲ حلقه DVD

۵۷ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست شناسی یازدهم استاد شاکری و شعبانی

۱۱ حلقه DVD

۴۲ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست دوازدهم استاد شاکری و شعبانی

۶ حلقه DVD

۴۶ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست شناسی گیاهی 

۳ حلقه DVD

۱۸ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست شناسی ژنتیک حرفه ای 

۴ حلقه DVD

۲۰ ساعت آموزش و حل تست

پکیج زیست جانوری و زیست انسانی 

۶ حلقه DVD

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تملفن حرف آخر و با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات صفحه مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

مقالاتی که خواندن آنها مفید است

 

بودجه بندی زیست شناسی در کنکور به چه شکل می باشد؟

چگونه می توان زیست را در کنکور ۱۰۰ زد؟

استاد رضا شعبانی کیست؟ بیوگرافی کامل استاد رضا شعبانی

پر درآمدترین رشته های تجربی کدامیک می باشند؟

برترین دانشگاه های رشته تجربی کدامیک می باشند؟

لیست قیمت شیمی موسسه حرف آخر

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید