سبد خرید 0

واحد فروش موسسه حرف آخر

  • نویسنده: موسسه حرف آخر
  • دسته بندی: مشاوره کنکور
  • تاریخ ارسال: آبان ۲۸, ۱۳۹۹

تلفن واحد فروش موسسه حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد.همکاران ما در قسمت واحد فروش حرف آخر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


شماره تلفن حرف آخر جهت سفارش محصولات و دریافت کد تخفیف ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ می باشد که می توانید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.


موسسه کنکوری حرف آخر یکی از برترین موسسات کنکوری کشور می باشد که در ضمینه تولید محتوای آموزشی می باشد. در موسسه کنکوری حرف آخر تمامی آموزش ها با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی ۲۲تدیریس می شود و یک روش نوین آموزشی در این سیستم پیاده شده است.

شما دانش آموز کنکوری عزیز می توانید جهت مشاوره قبل از خرید محصولات حرف اخر با واحد فروش موسسه حرف اخر به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و یا با موبایل ۰۹۱۲۹۳۱۱۹۸۴ بصورت مستقیم در ارتباط باشید تا از اصل بودن پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر مطمعن شوید.

فروشگاه حرف آخر :

در موسسه حرف آخر دانش آموزان به دو طریق می توانند سفارشات خود را ثبت کنند که اگر قصد ثبت سفارشات بصورت مستقیم را دارید و می خواهید با واحد فروش موسسه بصورت مستقیم از طریق تلفن ارتباط بر قرار کنید کافیست با شماره گیری ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ بصورت مستقیم با همکاران فروش ما صحبت و سفارشات خود را ثبت کنید. همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی موسسه حرف آخر به آدرس www.harfeakharco.com تمامی محصولات را با بیشترین تخفیف تهیه کنید.

واحد فروش حرف آخر

گارانتی محصولات حرف آخر:

تمامی دی وی دی های حرف آخر که از طریق دفتر مرکزی به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و یا وب سایت www.harfeakharco.com خریداری شوند دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند.

شماره تماس واحد پشتیبانی حرف اخر

دانش آموزان عزیزی که در نحوه فعال سازی پکیج های موسسه حرف آخر مشکل دارند و میخواهند که با واحد پشتیبانی جهت رفع اشکالات خود در تماس باشند میتوانند؛ با شماره تماس ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ تماس بگیرند و از کارشناسان دفتر مرکزی حرف آخر تمامی مشکلات خود در خصوص نحوه فعال سازی دی وی دی های حرف آخر سوالات خود را بپرسند و مشکلات خود را رفع نمایند.

شماره کارت موسسه حرف آخر

شما داوطلبان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارید مواظب افراد سود جو باشید که در کمین شما عزیزان هستند و ارائه شماره کارت های نامعتبر قصد دریافت مبالغی از شما عزیزان دارند. پس دقت داشته باشین تمامی شماره کارت های موسسه حرف آخر به اسم آقای عبدالرضا منتظری میباشد ؛ و از پرداخت وجه به اسم اشخاص دیگر جدا خوداری نمایید ،


جهت دریافت شماره کارت های موسسه حرف آخر با ما در ارتباط باشید
۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ – ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱


حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر را می توان برترین موسسه در خصوص تولید محتوای آموزشی و کنکوری به صورت لوح فشرده دانست. موسسه حرف آخر با بیش از ۱۰ سال سابقه کاری در ضمینه تولید محتوا برای کنکور رشته های تجربی و ریاضی فیزیک توانسته با ابداع راه های نوین آموزشی و استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی در این مسیر دشوار در کنار دانش آموزان عزیز کشورمان باشد. در موسسه حرف اخر تمامی مباحث درسی و نکات کتاب های درسی بصورت تصویر سازی و انیمیشن سازی تدریس می شود.

در روش های آموزشی حرف آخر از فرمول های سخت و زیاد برای حل تست های کنکور استفاده نمی شود .بلکه ما در موسسه حرف آخر با استفاده از الگو سازی یک راه کارآمد و شاه کلید اصلی حل تست های کنکور را در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم. آن چیزی که دی وی دی های حرف آخر را از سایر موسسات متمایز کرده نیز استفاده از انیمیشن سازی و آموزش تصویری و در کنار آن استفاده از الگو های بسیار کمتر نسبت به فرمول های بسیار زیاد در هر درس می باشد.

استفاده از این دو روش در کنار هم باعث افزایش راندمان یادگیری در زمان کمتر و بازدهی بیشتر می شود, در تمامی پکیج حرف آخر اساتید در ابتدا تدریس می کنند و بعد از تدریس با معرفی الگو تمامی تست های کنکور های گذشته و تست هایی که احتمال دارد در کنکور های سال های گذشته بیاید را برای شما عزیزان با همان الگو حل و تمامی نکاتی آن را به شما می گویند.

فروشگاه اینترنتی حرف آخر

در فروشگاه اینترنتی حرف آخر شما دانش آموز عزیز می توانید به راحت ترین شکل از تخفیفات موسسه حرف آخر اطلاع کسب کنید ور در همان هنگام خرید بر روی محصولات تخفیف بگیرید. نکته دیگر در خصوص فروشگاه محصولات حرف آخر این است که با خرید محصول از فروشگاه اینترنتی حرف آخر می توانید از خدماتی چون مشاوره و برنامه ریزی بصورت رایگان برخوردار شوید و بلافاصله بعد از خرید برای شما یک مشاور جهت پیگیری مباحث درسیتون انتخاب می شود و با شما تماس می گیرد.

مدت زمان ارسال محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی حرف آخر نهایتا بین ۳ تا ۴ روز کاری از زمان ثبت سفارش تا زمانی که به دست شما برسد می باشد و تمامی پکیج ها با پست پیشتاز برای شما عزیزان ارسال می شود.

خدمات پس از فروش

تمامی محصولات حرف آخر دارای گارانتی می باشد و اگر در خصوص نصب محصولات بر روی سیستم خود داراری مشکلی باشید می توانید با شماره ۶۴۰۳۵-۰۲۱ تماس بگیرین و داخلی ۳ صحبت کنید.در واحد پشتیبانی موسسه حرف آخر همکاران ما در ساعات اداری آماده رفع اشکالات شما عزیزان می باشند.

واحد مرسوله

اگر در خصوص دریافت کد پیگیری بسته های پستی و یا دریافت بارنامه بسته ارسالی سوالی از جانب شما دانش آموز عزیز بود باید با شماره ۶۴۰۳۵-۰۲۱ و داخلی ۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

حرف آخر