سبد خرید 0

واحد فروش موسسه حرف آخر

 • نویسنده: موسسه حرف آخر
 • دسته بندی: مشاوره کنکور
 • تاریخ ارسال: آبان ۲۸, ۱۳۹۹

تلفن واحد فروش موسسه حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد.همکاران ما در قسمت واحد فروش حرف آخر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


شماره تلفن جهت سفارش محصولات و دریافت کد تخفیف ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ می باشد که می توانید بصورت مستقیم با ما در ارتباط باشید.


ارتباط با واحد فروش موسسه حرف آخر :

جهت ارتباط با موسسه که یکی از برترین موسسات کنکوری کشور می باشد .که در ضمینه تولید محتوای آموزشی می باشد. تمامی آموزش ها با استفاده از انیمیشن سازی و تصویر سازی ۲۲تدیریس می شود. و یک روش نوین آموزشی در این سیستم پیاده شده است.

شما دانش آموز کنکوری عزیز می توانید جهت مشاوره قبل از خرید محصولات می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ بصورت مستقیم در ارتباط باشید تا از اصل بودن پکیج های آموزشی مطمعن شوید.

نحوه تهیه دی وی دی ها از واحد فروش موسسه حرف آخر :

 دانش آموزان به دو طریق می توانند سفارشات خود را ثبت کنند. که اگر قصد ثبت سفارشات بصورت مستقیم را دارید و می خواهید با واحد فروش موسسه حرف آخر بصورت مستقیم از طریق تلفن ارتباط بر قرار کنید. کافیست با شماره گیری ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ بصورت مستقیم با همکاران فروش ما صحبت و سفارشات خود را ثبت کنید. همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از فروشگاه اینترنتی به آدرس www.harfeakharco.com تمامی محصولات را با بیشترین تخفیف تهیه کنید.

 

واحد فروش حرف آخر

گارانتی محصولات  :

تمامی دی وی دی های که از طریق دفتر مرکزی به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و یا وب سایت www.harfeakharco.com خریداری شوند دارای ۱ سال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند.

شماره تماس واحد پشتیبانی 

دانش آموزان عزیزی که در نحوه فعال سازی  مشکل دارند و میخواهند که با واحد پشتیبانی جهت رفع اشکالات خود در تماس باشند میتوانند. با شماره تماس ۰۲۱۶۴۰۳۵ داخلی ۳ تماس بگیرند و از کارشناسان دفتر مرکزی تمامی مشکلات خود در خصوص نحوه فعال سازی  سوالات خود را بپرسند و مشکلات خود را رفع نمایند.

شماره کارت موسسه

شما داوطلبان عزیزی که قصد تهیه محصولات را دارید مواظب افراد سود جو باشید. که در کمین شما عزیزان هستند و ارائه شماره کارت های نامعتبر قصد دریافت مبالغی از شما عزیزان دارند. پس دقت داشته باشین حتما جهت دریاف شماره کارت با ما در ارتباط باشید و از پرداخت وجه به اسم اشخاص دیگر جدا خوداری نمایید ،

 


جهت دریافت شماره کارت های موسسه با ما در ارتباط باشید
۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ – ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱


فروشگاه اینترنتی مرکزی :

در فروشگاه اینترنتی شما دانش آموز عزیز می توانید به راحت ترین شکل از تخفیفات اطلاع کسب کنید. ور در همان هنگام خرید بر روی محصولات تخفیف بگیرید. نکته دیگر در خصوص واحد فروش موسسه حرف آخر این است که با خرید محصول از ما می توانید از خدماتی چون مشاوره و برنامه ریزی بصورت رایگان برخوردار شوید. و بلافاصله بعد از خرید برای شما یک مشاور جهت پیگیری مباحث درسیتون انتخاب می شود و با شما تماس می گیرد.

مدت زمان ارسال محصولات خریداری شده از فروشگاه نهایتا بین ۳ تا ۴ روز کاری از زمان ثبت سفارش تا زمانی که به دست شما برسد می باشد و تمامی پکیج ها با پست پیشتاز برای شما عزیزان ارسال می شود.

خدمات پس از فروش واحد فروش موسسه حرف آخر

تمامی محصولات دارای گارانتی می باشد و اگر در خصوص نصب محصولات بر روی سیستم خود داراری مشکلی باشید. می توانید با شماره ۶۴۰۳۵-۰۲۱ تماس بگیرین و داخلی ۳ صحبت کنید.در واحد پشتیبانی همکاران ما در ساعات اداری آماده رفع اشکالات شما عزیزان می باشند.

واحد مرسوله و پیگیری بسته های پستی

اگر در خصوص دریافت کد پیگیری بسته های پستی و یا دریافت بارنامه بسته ارسالی سوالی از جانب شما دانش آموز عزیز بود باید با شماره ۶۴۰۳۵-۰۲۱ و داخلی ۴ تماس حاصل فرمایید.

 

 

واحد فروش موسسه حرف آخر


 


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید