سبد خرید 0

تلفن واحد فروش موسسه حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد. همکاران ما در واحد فروش حرف آخر آماده ارائه خدمات به شما عزیزان و دانش آموزان عزیز می باشد. می توانید جهت کسب اطلاع از قیمت ها و تخفیفات ویژه محصولات با ما در ارتباط باشید.

واحد فروش موسسه حرف آخر

واحد فروش حرف آخر یکی از مهمترین قسمت های موسسه می باشد و پل ارتباطی بین دانش آموزان عزیز و موسسه حرف آخر می باشد. متاسفانه در فضای مجازی افراد سودجو با اسم و اعتبار حرف آخر در کمین دانش آموزان هستند و همه روزه تعدادی از دانش آموزان و خانواده های محترمشان در دام این افراد گرفتار می شوند. 

 

تلفن واحد فروش حرف آخر ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد که شما عزیزان می توانید جهت ثبت و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید و از قیمت محصولات حرف آخر و تخفیفات ویژه برخوردار شوید.در طرح فروش ویژه محصولات حرف آخر تمامی قیمت ها دارای تخفیفات ویژه ۱۰ تا ۵۰ درصدی بر روی تمامی پکیج های آموزشی می باشد.

 

یکی از نکات قابل توجه در خصوص خرید محصولات از واحد فروش موسسه حرف آخر این می باشد که شما دانش آموزانی که از طریق شماره های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ محصولات خود را ثبت سفارش کنید می توانید از بیشترین تخفیفات موسسه برخوردار شوید. همینطور امتیاز دومی که به این دسته از دانش آموزان ارائه می شود مشاوره و برنامه ریزی رایگان می باشد که بعد از تهیه محصول برای شما عزیزان مشخص می شود و در خصوص انواع مشکلات شما برای برنامه ریزی و نحوه مطالعه درس ها راهنمای شما هستند.

جهت دریافت کد تخفیف ۱ تا ۵ میلیون تومان
حرف آخر همین حالا با ما در تماس باشید.

تلفن واحد فروش حرف آخر
شماره تلفن واحد فروش حرف آخر

شماره تلفن واحد فروش موسسه حرف آخر

شماره تلفن واحد فروش حرف آخر که بتوانید از آن محصولات اصلی را با گارانتی و تخفیفات ویژه سفارش دهید ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ می باشد. نکته ای که وجود دارد این می باشد که به دلیل شرایط اقتصادی و در راستای عدالت آموزشی موسسه حرف آخر برای آنکه تمامی عزیزان و دانش آموزان و خانواده های محترم بتوانند محصولات را تهیه و از امکانات مساوی در زمینه آموزشی برخوردار باشند شرایط پرداخت اقساطی را فراهم کرده است.

 

شما دانش آموزان و خانواده های محترم می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پرداخت مبلغ محصولات به صورت اقساطی با تلفن واحد فروش حرف آخر در تماس باشید تا همکاران ما بصورت کامل شما را راهنمایی کنند.لازم بذکر است در طرح اقساطی حرف آخر نیاز به ارائه چک و یا سفته نمی باشد و شما عزیزان بدون نیاز به هیچ مدرکی می توانید محصولات حرف آخر را با تخفیف تهیه کنید و در اقساط پرداخت کنید.

 

یکی از ویژگی هایی که واحد فروش موسسه حرف آخر برای دانش آموزانی که از محصولات این مجموعه تهیه می کنند فراهم کرده است این می باشد که تخفیفات هم بصورت تکی بر روی تک محصول ارائه می شود و هم بصورت پکیج جامع. این بدان معنا می باشد که اگر شما حتی یک محصول هم تهیه کنید تخفیف ۱۰ تا ۵۰ درصدی شامل حال شما با توجه به محصول خریداری شده می شود .

 

((حتما قبل از تهیه محصولات و کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کد تخفیف با تلفن واحد فروش حرف آخر در تماس باشید.))

جهت دریافت تخفیفات

۱۰ تا ۵۰ درصدی حرف آخر

همین حالا اقدام کنید.

مزایای خرید مستقیم از واحد فروش حرف آخر

به جرات می توان گفت حرف آخر جز برترین مجموعه آموزشی و کمک آموزشی می باشد که با استفاده از روش های نوین آموزشی و پویا نمایی در کشور عزیزمان فعالت می کند. ولی متاسفانه افراد سودجو بسیاری با نام حرف آخر اقدام به دریافت مبالغی از دانش آموزان می کنند . و خانواده های محترم با توجه به رزومه درخشان موسسه به این عزیزان اعتماد کرده و مبالغی را به حساب های آنها واریز می کنند. یکی از مهمتری مزایای خرید محصولات بصورت مستقیم از واحد فروش حرف آخر این می باشد که شما بدون واسطه و مستقیما از موسسه محصولات خود را تهیه می کنید. نکته دم این می باشد که محصولات خریداری شده ضمانت اصل بودن کالا را دارد و از زمان سفارش تا به دست شما رسیدن بسته خریداری شده مسئولیت آن به عهده موسسه حرف آخر می باشد. 

یکی دیگر از مزایا داشتن گارانتی یکساله بر روی تمامی محصولات خریداری شده می باشد. در واقع تمامی محصولاتی که مستقیما از واحد فروش موسسه حرف آخر به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تهیه می شود دارای یکسال گارانتی می باشد.

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید به آن اشاره کرد این می باشد که تمامی محصولاتی که از دفتر مرکزی حرف آخر تهیه شده باشد دارای یکسال گارانتی می باشد و شما اگر در طول یکسال از تاریخ خرید محصول خود در خصوص اجرای دی وی دی ها و یا حاظر فیزیکی دی وی دی دچار مشکل شوید چون داخل سیستم مالی حرف آخر فاکتور به نام شما وجود دارد شامل حال شما می شود. ولی متاسفانه در بسیاری از موارد بعلت عدم تهیه محصولات از موسسه حرف آخر و بعد از گذشت مدتی دانش آموزان دچار مشکلات فراوانی می شوند.


((حتماااا در هنگام خرید محصولات به نام حرف آخر دقت لازم را داشته باشید.))

ارتباط با مشاوران ارشد حرف آخر

شما دانش آموزان عزیز می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر یک از رشته های تجربی و شرایط قبولی در هر کدامیک از زیر شاخه های آن با واحد مشاوران ارشد حرف آخر بصورت رایگان با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ – ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ در ارتباط باشید تا همکاران ما شما عزیزان را در خصوص نحوه مطالعه و برنامه ریزی برای رسیدن به دانشگاه و رشته مورد نظر راهنمایی کنند.

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر
تلفن حرف آخر