سبد خرید 0

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری


عبدالرضا منتظری

بیوگرافی استاد عبدالرضا منتظری و معرفی پکیج ویژه ریاضی منتظری

 

 نام استاد عبدالرضا منتظری با درس ریاضیات عجین شده است. درس ریاضی یکی از مهم ترین دروس اختصاصی در تمامی رشته های تحصیلی است. این درس در کنکور رشته تجربی دارای ضریب ۲، در رشته انسانی دارای ضریب ۲ . اما در رشته ریاضی فیزیک تاثیر بسیار بیشتری دارد. این درس در کنکور رشته ریاضی دارای ضریب ۴ است و بدون شک در قبولی داوطلبین کنکور تاثیر بسزایی دارد.در این مقاله به معرفی اساتید موسسه حرف آخر می پردازیم.

 

 

استاد عبدالرضا منتظری با استفاده از یک روش ویژه و نوین انقلاب بزرگی در ریاضیات کنکور به وجود آوردن. زیرا با توجه با اهمیت بالایی که درس ریاضی در کنکور دارد ولی دانش آموزان در این درس مشکلات فراوانی دارند. و نمی توانند به سوالات این درس پاسخ درستی دهند. یکی از بزرگترین مشکلات دانش آموزان با درس ریاضی وجود فرمول های سخت و دشواری می باشد که در داخل این درس وجود دارد. و دانش آموزان باید برای پاسخگویی به سوالات ریاضی در کنکور مجبور بودند که تمامی روابط سخت و دشوار را حفظ کنند.

 

 

در روش تدریس ریاضی استاد عبدالرضا منتظری نیازی به هیچ فرمولی برای پاسخگویی به سوالات نیست . در واقع استاد عبدالرضا منتظری بدون نیاز به فرمول های سخت و دشوار ریاضی و فقط با معرفی  و آموزش چند الگو به جای تعداد زیادی فرمول تمامی سوالات ریاضی را بصورت کامل پاسخ می دهد. در پکیج ریاضی حرف آخر استاد عبدالرضا منتظری در ابتدا درسنامه بصورت کامل برای هر مبحث تدریس می شود. و بعد از معرفی درسنامه الگوهای ویژه ای توسط استاد برای پاسخگویی به تست ها و سوالات کنکور معرفی می شود. و در آخر هر مبحث تمامی تست های کنکورهای گذشته بصورت کامل حل می شوند.


ریاضی استاد عبدالرضا منتظری


پکیج ریاضی استاد عبدالرضا منتظری

 

 

درس ریاضی برای بسیاری از داوطلبان کنکور همواره درسی دشوار و وقت گیر است. به همین دلیل استاد عبدالرضا منتظری یک پکیج ویژه به نام پکیج ریاضی منتظری در اختیار داوطلبان عزیز قرار داده است .تا بتوانند به راحتی و در زمان بسیار کم به سوالات سخت طرح شده در کنکور پاسخ صحیح بدهند.

یکی از نکات مهمی که سبب تمایز و برتری پکیج ریاضی نظام جدید منتظری از سایر پکیج ها شده است. این است که در این پکیج مطالب به صورت مبحثی تقسیم بندی و ارائه شده اند. در ادامه درمورد ویژگی های پکیج ریاضی حرف آخر و همچنین سوابق و بیوگرافی ایشان اطلاعات بیشتری ارائه شده است.

 

 

استاد عبدالرضا منتظری یکی از برجسته ترین و پرطرفدارترین مدرسان در زمینه تدریس درس ریاضی است. ایشان بیش از ۲۵ سال در تدریس و آموزش مطالب درس ریاضی سابقه درخشان دارند.

استاد عبدالرضا منتظری فارغ التحصیل از رشته مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی اصفهان است. یکی از مهمترین تلاش های استاد منتظری در زمینه تدریس مطالب ریاضی در پکیج ویژه ریاضی خود، استفاده از روش های آموزشی پویانمایی و شهود سازی است.

با نوآوری هایی که در این پکیج ها ارائه شده است، یادگیری مفاهی ریاضی برای دانش آموزان و داوطلبین کنکور بسیار راحت تر شده است.

 

بیوگرافی و سوابق درخشان استاد عبدالرضا منتظری

استاد عبدالرضا منتظری با بهره مندی از روش های آموزشی نوین در تدریس و ارائه منابع کنکوری استاندارد و صحیح توانسته است تاثیر بسزایی در قبولی بسیاری از داوطلبان در کنکور سراسری داشته باشد.

در پکیج ویژه ریاضی منتظری استفاده از تکنیک های شهودی سازی مطالب، الگوسازی و استفاده از انیمیشن های جذاب نیز باعث شده است. که شاهد موفقیت و سربلندی بسیاری از داوطلبان در کنکور باشیم. در زیر نمونه هایی از سوابق درخشان این استاد برجسته ریاضیات را مشاهده می کنید.

 

• استاد منتظری مدرس پروازی در تمامی شهر های کشور هستند.

• استاد منتظری مبتکر ارائه الگوهای آموزشی تستی و حذف فرمول می باشد.
عبدالرضا منتظری مدرس دروس مختلف از جمله درس ریاضی در شبکه های یک و سه سیما است.
• استاد منتظری سابقه درخشان ۲۵ ساله در زمینه تدریس در مدارس مختلف کشور را دارا می باشند.
• ایشان یکی از بهترین مدرس ها در مدارس غیرانتفاعی مناطق ۱، ۲، ۵ هستند.

 


ریاضی نظام جدید عبدالرضا منتظری


انواع پکیج های ریاضی استاد عبدالرضا منتظری

 

استاد عبدالرضا منتظری با ارائه پکیج های ویژه نظام جدید برای کنکور ریاضی توانسته است نظر بسیاری از داوطلبان کنکور را به خود جلب کند. از مهم ترین پکیج های ایشان می توان موارد زیر را نام برد:

 

ریاضی جامع استاد منتظری

ریاضی جامع ۱ نظام جدید استاد منتظری رشته تجربی

ریاضی جامع ۲ نظام جدید استاد منتظری رشته ریاضی

ریاضی جامع ۳ نظام جدید استاد منتظری رشته تجربی

پکیج ویژه مثلثات، تبدیل و ترکیب توابع استاد منتظری

• پکیج ویژه محاسبات استاد منتظری به علاوه ۷ الگوی طلایی زیست

 

نحوه آموزش و تدریس مطالب ریاضی در پکیج ویژه استاد عبدالرضا منتظری

 

یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین ویژگی های پکیج ریاضی منتظری، ارائه مطالب به صورت مبحثی است. منظور از آموزش مبحثی این است که استاد منتظری به عنوان مثال مطالب مبحث مثلثات را برای شما داوطلبان عزیز به صورت جامع و صفر تا صد یعنی تمامی مباحث مثلثات در سه سال دوران آموزشی را در پکیج ارائه داده است.

در این پکیج برای حل هرچه سریع تر سوالات کنکوری تمامی نکات و تاکتیک های لازم جمع آوری شده است.

 

مهم ترین نکته در تدریس صفر تا صد (آموزش جامع) در این پکیج این است که مباحث از پایه شروع به تدریس شده و دانش آموز با دانستن فقط چهار عمل اصلی می تواند تمامی مطالب را به صورت مفهومی و جامع بیاموزد.

استاد منتظری با استفاده از تصویر سازی در ابتدا درسنامه را برای دانش آموزان تدریس می کند، سپس به تدریس مفهومی فرمول ها و قواعد اصلی در هر مبحث می پردازد.

 

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تملفن حرف آخر و با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات صفحه مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

مقالات مهم در خصوص این مطلب :

 

بودجه بندی ریاضی نظام جدید در کنکور سراسری

برترین روش های مطالعه و جمع بندی ریاضی برای کنکور

معرفی کامل پکیج ریاضی نظام جدید استاد عبدالرضا منتظری

نکات مهم خلاصه نویسی برای مطالب درسی کنکور

اهمیت تاثیر معدل در کنکور سراسری

لیست قیمت زبان انگلیسی حرف آخر

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید