سبد خرید 0

معرفی پکیج زبان انگلیسی محمودی


زبان انگلیسی مجتبی محمودی

اطلاعات کامل درباره زبان انگلیسی محمودی

 

پکیج زبان انگلیسی محمودی یکی از کاملترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی کنکور می باشد. زبان انگلیسی در کنکور جز درس های عمومی می باشد. و شامل ۲۵ تست می باشد. یکی از نکاتی که زبان انگلیسی کنکور دارد و باید به آن توجه کرد این می باشد .که می توان به خوبی از این درس در کنکور درصد و امتیاز کسب کرد ولی متاسفانه دانش آموزان در این درس دارای مشکلاتی هستند که غالبا نمی توانند به سوالات این درس پاسخ درست دهند.در این مقاله از مقالات معرفی اساتید حرف آخر به استاد محمودی می پردازیم.

 

 

 

پکیج زبان انگلیسی استاد محمودی با استفاده از تصویر سازی تدریس شده است. و می توان زبان کنکور را به دو قسمت قواعد و گرامر و لغات تقسیم بندی کرد. یکی از مهمترین مبحث در زبان کنکور دانستن لغات و معنای آن می باشد . در بسیاری از تست ها اگر دانش آموزان بر لغات و معنای آنها تسلط داشته باشند می توانند به سوالات و تست ها پاسخ دهند. 

 

 

 

یکی از ویژگی های پکیج زبان انگلیسی محمودی این می باشد که دارای کتابی می باشد. که نام تیک آخر که در داخل این کتاب که همزمان با پکیج گرامر لغات باید مطالعه شود برترین لغاتی که دانش آموزان نیاز هست بر آنها تسلط داشته باشند بصورت کامل آورده شده است. تا دانش آموزان بتوانند با مطالعه این کتاب لغات زبان انگلیسی را در طول دوران آماد شدن برای کنکور مطالعه کنند. در صورت تهیه پکیج جامع زبان انگلیسی از سایت مرکزی حرف آخر تمامی کتاب های کار بصورت رایگان برای شما عزیزان ارسال می شود.

 

 


 

زبان نظام جدید محمودی


درصد بالای زبان کنکور چه اهمیتی دارد؟

 

پکیج زبان انگلیسی محمودی یک پیشنهاد ویژه برای ارتقای سطح زبان و بالا بردن درصد زبان کنکور است. در کنکورهای اخیر زبان یکی از درس‌های سرنوشت ساز بوده است. دلیل این موضوع این است که در میان داوطلبان، معمولا رقابت زیادی وجود دارد و چون زبان انگلیسی در دفترچه عمومی درس آخر است. درصد بالای این درس باعث تمایز داوطلب با دیگر افراد می‌شود.

 

بخواهیم یا نه دانستن زبان امروزه به یک مهارت ضروری تبدیل شده است. زیرا علاوه بر کنکور، در دانشگاه و برای مطالعه‌ی رفرنس‌های معتبر نیز لازم است. پس اصلا سعی نکنید از زیر خواندن این درس مهم در بروید. زیرا دانستن زبان، یک امر حیاتی برای کنکور و همچنین ادامه‌ی تحصیل موفق است. زبان کنکور، وقتی برای دانش آموزان چالش برانگیز می‌شود که در به خاطر سپردن معنای کلمات، استفاده کلمه در جمله و پاسخ دهی به سوالات ریدینگ و کلوز دچار مشکل می‌شوند.

 

در این مرحله دانش آموزان به دو دسته تقسیم میشوند؛ کسانی که می‌خواهد زبان انگلیسی را در کنکور سراسری جواب ندهند و دسته دوم که شامل داوطلبان موفق است. دنبال راهی برای مطالعه و یادگیری بهتر این درس می‌گردند. اگر جزو دسته‌ی دوم هستید، پکیج زبان انگلیسی محمودی که توسط موسسه حرف آخر تهیه شده است .می‌تواند بهترین پیشنهاد برای ارتقای سطح زبان شما باشد. زیرا علاوه بر تدریس زبان به صورت درست و اصولی، تکنیک‌های برای پاسخ دهی به تست و افزایش درصد به شما یاد داده می‌شود تا بتوانید هر چه بهتر از پس سوالات این درس بربیایید.

معرفی پکیج زبان انگلیسی محمودی

 

در پکیج زبان انگلیسی محمودی، شما زبان را از پایه خواهید آموخت. استاد محمودی از سال دهم به صورت کامل و جزء به جزء مطالب را توضیح خواهند داد. و همراه هر بخش تست زنی انجام می‌شود تا با این مهارت آشنا شوید. اگر چه عمده داوطلبان این سال‌ها سطح مکالمه زبان خوبی دارند، اما زبان انگلیسی کنکور بسیار متفاوت است.

 

به این خاطر که در زبان کنکور شما باید در زمان کوتاهی به ۲۵ سوال جواب دهید؛ در میان سوالات دو ریدینگ  و یک کلوز وجود دارد که باعث می‌شود وقت زیادی صرف خواندن متن و پیدا کردن جواب سوالات شود. به همین خاطر علاوه بر دانستن زبان، باید مهارت لازم برای پاسخ گویی به سوالات زبان را در کنکور سراسری داشته باشید.

 

در پکیج زبان انگلیسی محمودی ، درس زبان همراه با انیمیشن‌ها و تصاویر آموزش داده می‌شود. این نوع آموزش به ثبت درس در حافظه بلند مدت کمک زیادی می‌کند. همراه با آموزش مرحله به مرحله، تکنیک‌های تست زنی و خواندن زبان آموزش داده می‌شود. در واقع در این جلسات مدرس همزمان با تدریس، به حل تست کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی می‌پردازد تا کاملا اطلاعات کاربردی و مهارت‌ها در حل سوال به کار گرفته شود.

 


پکیج زبان انگلیسی استاد محمودی


مشخصات پکیج زبان انگلیسی استاد محمودی

 

در زبان انگلیسی کنکور از مباحث زیر سوال طرح می‌شود.

 • هشت سوال واژگان

برای اینکه بتوانید به این هشت سوال که ۳۲درصد زبان کنکور است، پاسخ دهید، در زبان حرف آخر نزدیک به ۱۲۰۰ لغت یاد می‌گیرید.

این لغات شامل لغات هر سه پایه‌ی دهم، یازدهم و دوازدهم و همچنین لغات مهم برای کنکوراست. شیوه تدریس در این قسمت کاملا نوین، خلاقانه و با استفاده از تصاویر است تا بتوانید به خوبی معنای لغت و کاربرد لغت در جمله را به خاطر بسپارید.

 • چهار سوال گرامر

برای پاسخ گویی به این سوالات که ۱۶ درصد زبان کنکور را شامل می‌شود. با روش‌های نوین گرامر هر سه پایه به شما آموزش داده می‌شود و از هر مبحث تست‌های متنوعی کار می‌شود.

 • یک کلوز، شامل پنج سوال
 • دو ریدینگ هر کدام چهار سوال، که روی هم رفته می‌شود: هشت سوال

چون این دو بخش، سخت‌ترین بخش‌ها برای داوطلبان کنکور است، پکیج زبان برای آموزش این مطالب از روشی کاملا مفهومی استفاده کرده است.

حل سوالات کلوز و ریدینگ، علاوه بر دانستن لغات و گرامر، به مهارت پاسخ گویی به این سوالات هم نیاز دارد. زیرا در این قسمت باید درک مطلب شما قوی باشد و بتوانید مفهوم کلی متن را متوجه شوید و به سوالات پاسخ دهید.

در این پکیج، تکنیک‌های پاسخ دهی به سوالات درک مطلب به شما آموزش داده می‌شود .تا زبان انگلیسی کنکور را با موفقیت پشت سر بگذارید.

به علاوه همه‌ی موارد بالا، در این پکیج ، برای هر درس آزمون‌های اختصاصی وجود دارد، تا هم مهارت آزمون دادن را تمرین کنید و هم بعد از مطالعه یک درس خود را بسنجید.

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تملفن حرف آخر و با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات صفحه مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

سوالات پر تکرار دانش آموزان :

 

استاد مجتبی محمودی کیست؟بیوگرافی کامل استاد مجتبی محمودی

معرفی کامل استاد علیرضا یوسفیانپور و پکیج دین و زندگی ایشان

بودجه بندی فیزیک در کنکور سراسری چگونه است؟

برترین روش های افزایش ساعت مطالعه چیست؟

وسایل مورد نیاز در روز کنکور که حتما باید همراهمان باشد چیست؟

لیست قیمت پکیج عربی حرف آخر

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید