سبد خرید 0

اردوی نوروزی حرف آخر

 • نویسنده: managerhakhr
 • دسته بندی: مشاوره کنکور
 • تاریخ ارسال: اسفند ۲۰, ۱۳۹۹

اردوی نوروزی حرف آخر

 مراحل ثبت نام رایگان در اردوی نوروزی حرف آخر

 

اردوی نوروزی حرف آخر یکی دیگر از امکانات و خدمات می‌باشد که موسسه حرف آخر به صورت رایگان به دانش آموزان عزیز در راستای عدالت آموزشی ارائه می‌دهد در داخل این اردو نوروزی دانش‌آموزان در طول مدت ۱۵ روز تعطیلات ایام نوروزی می توانند بصورت رایگان از آموزش های اساتید موسسه حرف آخر استفاده کنند.


روش ثبت نام رایگان در اردوی نوروزی حرف آخر :

همین الان اسم و فامیل خودتون و به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴۰۶۰۴۰ پیامک کنید تا مراحل ثبت نام شما به راحتی انجام شود.


اردوی نوروزی موسسه حرف آخر

 


 

در اردوی نوروزی حرف آخر به صورت روزانه برای دانش آموزان برنامه ریزی درسی ویژه شده است و دانش آموزان با استفاده از مباحث و آموزشهای تصویری که از جانب اساتید موسسه حرف آخر به صورت رایگان در داخل اردوی نوروزی خدمت شما عزیزان ارائه می شود می توانید مباحث سخت و دشوار کنکور را در مدت زمان ۱۵ روز تسلط کامل پیدا کرده و بتوانید به تمامی تست‌های این مباحث پاسخ درست دهید.

 

در داخل اردوی نوروزی حرف آخر دانش آموزان پس از ثبت نام رایگان و عضویت در داخل طرح ارد نوروزی حرف آخر به صورت روزانه برای آن عزیزان مباحث آموزشی دروس عمومی و اختصاصی کنکور به صورت کاملاً تصویرسازی شده و انیمیشن سازی شده ارائه می‌شود که دانش‌آموزان با استفاده از این آموزش ها می توانند بر مباحثی که اساتید موسسه حرف آخر در داخل اردوی نوروزی آنها را تدریس می‌کنند به صورت کامل تسلط پیدا کند و بتواند به تست‌هایی که از این مباحث در کنکور مطرح می‌شود پاسخ درست دهند.


روش ثبت نام رایگان در اردوی نوروزی :

همین الان اسم و فامیل خودتون و به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴۰۶۰۴۰ پیامک کنید تا مراحل ثبت نام شما به راحتی انجام شود.


در داخل اردوی نوروزی حرف آخر چه اتفاقی میوفتد؟

 

در داخل اردوی نوروزی حرف آخر اساتید حرف آخر با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی مجموعه فیلم‌هایی را آماده کردند که دانش آموزان به صورت روزانه و با استفاده از یک برنامه ریزی ویژه ایام نوروز می توانند به صورت طبقه بندی شده بر تمامی مباحث تسلط کامل پیدا کند یکی از ویژگی‌هایی که در این طرح وجود دارد وجود دارد این میباشد که دانش‌آموزان در ابتدا مباحث درسنامه را به صورت کامل آموزش می‌بینند و بعد از آموزش با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی اساتید روشهایی را به دانش آموزان معرفی می‌کنند که به آنها الگو گفته می‌شود و این الگوها جایگزین فرمولهای سخت و دشوار می شود که دانش آموزان بتوانند با استفاده از این الگوها به تست هایی که از مباحث مختلف در کنکور مطرح می‌شود پاسخ درست دهند.

 

ایام تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای دانش آموزان می باشد تا بتوانند خود را برای کنکور آماده کنند یکی از ویژگی‌هایی که در ایام نوروز وجود دارد این میباشد که دانش‌آموزان با داشتن تایم بیشتر و زمان بیشتر می توانند ساعت مطالعه خود را افزایش دهند و وقت بیشتری برای مطالعه درس ها و مباحث و همینطور کار کردن بر تست های سخت و نکات کلیدی کنکور بگذارند.


 

ثبت نام اردوی نوروزی حرف آخر


روش ثبت نام در اردوی نوروزی حرف آخر :

همین الان اسم و فامیل خودتون و به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴۰۶۰۴۰ پیامک کنید تا مراحل ثبت نام شما به راحتی انجام شود.


برنامه ریزی اردوی نوروزی حرف آخر

 

متأسفانه بسیاری از دانش‌آموزان نمی‌دانند که در ایام نوروز چگونه برای خود برنامه‌ریزی کند و این فرصت بسیار مناسبی را از دست می‌دهند و به همین دلیل موسسه حرف آخر طرحی را آماده کرده است که دانش‌آموزان به صورت رایگان و با استفاده از مجموعه آموزش های تصویری حرف آخر و در کنار آن مشاوره و برنامه ریزی بتوانند ۱۵ روز تعطیلات عید را برای خود به صورت دقیق برنامه ریزی کنند و بر مباحث مختلف کنکور از تمام درس های عمومی و اختصاصی تسلط کامل را پیدا کنند.

 

دانش آموزان عزیز که می‌خواهند در این طرح بصورت رایگان شرکت کنند می تواند اسم و فامیل کامل خود را به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴۰۶۰۴۰ پیامک کنند تا ثبت نام آنها به راحتی انجام شود و از امکانات و خدمات این طرح رایگان نوروزی استفاده کنند.

 

یکی از امکانات اپلیکیشن موسسه حرف آخر این می باشد که دانش‌آموزان می توانند با استفاده از موبایل خود به صورت کامل مراحل و آموزش را سپری کرده و همین طور با تست ها و روش های حل تست های کنکور مباحث مختلف دروس عمومی و اختصاصی آشنا شوند و از تدریس برترین اساتید کنکور کشور به صورت کاملاً رایگان بهره مند شود.

 


 

ثبت نام اردوی نوروزی موسسه حرف آخر


روش ثبت نام در اردوی نوروزی :

همین الان اسم و فامیل خودتون و به شماره ۱۰۰۰۰۶۰۴۰۶۰۴۰ پیامک کنید تا مراحل ثبت نام شما به راحتی انجام شود.


ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تملفن حرف آخر و با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

 

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید