سبد خرید 0

معرفی پکیج شیمی شیروانی


معرفی پکیج شیمی شیروانی

اطلاعات جامع در خصوص پکیج شیمی استاد شیروانی

 

شیمی شیروانی یکی از برترین پکیج های شیمی کنکور می باشد. که هر ساله دانش آموزان زیادی از این پکیج در کنکور استفاده می کنند. از ویژگی هایی که پکیج شیمی شیروانی دارد و باعث شده است در بین دانش آموزان از محبوبیت بالایی برخوردار باشد استفاده از یک روش نوین آموزشی در این پکیج می باشد. که استاد شیروانی با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن سازی تمامی مطالب درسی را از پایه برای دانش آموزان تدریس می کنند. و اگر دانش آموزی دارای پایه درسی ضعیفی در این درس باشد می تواند با مشاهده پکیج شیمی شیروانی بر تمامی مطالب آن تسلط پیدا کند.در این مقاله در قسمت معرفی اساتید حرف آخر به بررسی شیمی می پردازیم.

 

 

در پکیج شیمی شیروانی در ابتدا درسنامه بصورت کامل تدریس می شود. نکته بسیار مهمی که در پکیج شیمی شیروانی وجود دارد این می باشد .که به دو قسمت مفاهیم و مسائل تقسیم بندی شده است. در قسمت مفاهیم مطالبی مفهومی در ابتدا تدریس می شود. دانش آموزان باید دقت کنند که اگر در قسمت مفاهیم شیمی دچار ایرادانی باشند نمی توانند در قسمت مسائل موفق شوند و پیش ضمینه مسائل شیمی مفاهیم آن می باشد. در پکیج شیمی استاد شیروانی بعد از تدریس درسنامه روش های ویژه ای به دانش آموزان آموزش داده می شود. که با استفاده از این روش ها شما نیازی به فرمول های سخت و دشوار نخواهید داشت.

 

 

امروزه پکیج های زیادی برای دانش آموزان کنکوری به بازار آمده اند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در معرفی پکیج شیمی شیروانی همین بس که توسط یکی از برجسته ترین و با تجربه ترین اساتید این حوزه آماده شده و در اختیار دانش آموزان سراسر کشور قرار گرفته است. اگر شما هم برای خرید این پکیج تردید دارید و می خواهید بیشتر از جزییات آن باخبر شوید، بهتر است تا انتهای متن با ما همراه باشید. تا در این مقاله از سایت مرکزی حرف آخر بصورت کامل به توضیح این پکیج فوق العاده بپردازیم.

 

 


شیمی نظام جدید استاد شیروانی 


درس شیمی چقدر در کنکور اهمیت دارد؟

 

پیش از بررسی دقیق تر جزییات پکیج شیمی شیروانی بهتر است تا در مورد درس شیمی. تعداد سوالات آن در کنکور و نیز اهمیت آن در تخمین رتبه و تراز داوطلبان ورود به دانشگاه هم کمی اطلاعات کسب کنیم.

درس شیمی از جذاب ترین دروس تخصصی هر دو رشته تجربی و ریاضی به حساب می آید. این درس لذت بخش می تواند سرنوشت تعداد زیادی از داوطلبان را با یکدیگر جابجا نماید. چرا که تاثیر بسزایی در تراز داوطلبان خواهد داشت. البته استفاده از پکیج شیمی حرف آخر نه تنها برای داوطلبان کنکوری بلکه برای دانش آموزان سال دهم و یازدهم هم می تواند مفید واقع شود.

به بیان دیگر می توان گفت از آن جا که ضریب درس شیمی در آزمون سرنوشت ساز کنکور بالا است، بهتر است دانش آموزان از سال های پایه به فکر تسلط بر آن باشند. با تهیه پکیج های پایه حرف آخر می توانید گام به گام بر مباحث پایه ای مسلط شد.

البته اگر شما هم جزو آن دسته از دانش آموزان و داوطلبان کنکور هستید که تاکنون بر مباحث پایه دهم و یازدهم تسلط کافی ندارید، می توانید. با پکیج شیمی نظام جدید شیروانی ، تمام این موارد را به شکل کاملا دقیق و اصولی بیاموزید.

قسمت های تشکیل دهنده پکیج شیمی شیروانی

 

اما شاید برای شما هم این سوال بوجود آمده که پکیج شیمی شیروانی چه تفاوتی با دیگر پکیج های موجود در بازار دارد و دلیل توصیه اغلب مراکز به استفاده از آن چیست؟

در پاسخ باید گفت پکیج شیمی شیروانی یکی از عمده ترین مشکلات دانش آموزان پیرامون درس شیمی را برطرف ساخته است. متاسفانه تعداد زیادی از دانش آموزان شیوه مطالعه درس شیمی را نمی دانند. در واقع بدون آن که بر روی مفاهیم اصلی بخش های مختلف این درس جذاب تسلط کافی ندارند، به سوی حل تست های محاسباتی می روند.

 

 

این روند اشتباه زمان زیادی از داوطلبان را به هدر می دهد و باعث می شود نتیجه ی مطلوبی هم کسب نکنند.

به این منظور پکیج شیمی شیروانی تهیه و تدارک دیده شده تا ابتدا بخش اصلی یعنی مفاهیم را به شکل جداگانه به دانش آموزان آموزش دهد. سپس با کمک این مفاهیم و بررسی سه الگو به دانش آموزان توان حل  برگزار شده در کل کشور را می دهد.

برخلاف بسیاری از پکیج های غیر استاندارد موجود در بازار، تدریس شیمی توسط استاد شیروانی رمزگذاری ندارد. در واقع این سه الگو ارایه شده رمز گذاری نیستند. بنابراین در هر مقطعی که باشید، می توانید به کمک این تدریس فوق العاده کامل و مفهومی، به سوالات امتحانات مدرسه و حتی تست های کنکور پاسخ دهید.

 

شیمی شیروانی نظام جدید


خصوصیات پکیج شیمی شیروانی

 

کامل بودن: کامل بودن پکیج شیمی نظام جدید شیروانی یکی از مهم ترین خصوصیات آن است. در واقع این پکیج به تمام مباحث درس شیمی می پردازد و آن ها را توضیح می دهد.

مفهومی بودن: استاد شیروانی به نحوی تدریس می کنند که در ابتدا مفهوم برای دانش آموزان قابل درک شود. پس یک حسن بسیار بزرگ آن به حساب می آید.

قیمت مناسب: در موسسه حرف آخر علاوه بر توجه به کیفیت بالای محصولات آموزشی و ویدیوهای مفهومی. به بحث هزینه ها هم اهمیت زیادی داده شده است. یعنی نه تنها از لحاظ کیفیت خیال دانش آموزان را راحت می کنند، بلکه با ایجاد تخفیف ها و نیز کاهش قیمت ها خانواده ها را حمایت می نماید. در صورتی که موسسه های مشابه و با کیفیت بسیار پایین تر ممکن است هزینه های بیشتری را در ازای ارائه این پکیج ها دریافت نمایند.

استاد مطرح و برجسته: در سطح کشور اساتید زیادی به تدریس درس شیمی مشغول هستند. اما پکیج شیمی نظام جدید شیروانیتوسط یکی از بهترین و برجسته ترین اساتید آماده شده است. خوشبختانه با وجود این پکیج تمام دانش آموزان در سراسر کشور می توانند از این ویدیوهای آموزشی باکیفیت بهره مند شوند.

 

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تملفن حرف آخر و با شماره تلفن های ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات مشاوران ارشد حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

سوالات پر تکرار دانش آموزان 

 

بودجه بندی شیمی تظام جدید در کنکور چگونه است؟

استاد شیروانی کیست؟ بیوگرافی کامل استاد شیروانی

چگونه شیمی را برای کنکور مطالعه کنیم؟

اطلاعات کامل در خصوص دانشگاه صنعتی شریف

برترین رشته های ریاضی در دانشگاه کدام است؟

لیست قیمت پکیج ریاضی موسسه حرف آخر

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر

 

 


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید