سبد خرید 0

فیزیک حرف اخر نظام قدیم

  • نویسنده: موسسه حرف آخر
  • دسته بندی: فیزیک کنکور
  • تاریخ ارسال: مرداد ۱۸, ۱۳۹۸

پکیج کامل فیزیک حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار می باشد ، شما با تهیه این پکیج درصد بالای درس فیزیک خود را در کنکور تضمین می کنید. درس فیزیک یکی از دروس اصلی کنکور رشته ریاضی و تجربی است. این درس برای رشته های دانشگاهی گروه ۱ ریاضی دارای ضریب ۳ بوده و ۴۵ سوال از آن مطرح می شود که برای خواندن هر سوال و پاسخ دهی به آن کمتر از ۲ دقیقه وقت دارید.

 

درس فیزیک در کنکور تجربی برای رشته های دانشگاهی گروه ۱ دارای ضریب ۲ است و از آن ۳۰ تست طرح می شود که زمان مطالعه و پاسخگویی به آن از دو دقیقه کمتر است. یکی از مشکلات بزرگ دانش آموزان با درس فیزیک آن است که در هر فصل با تعداد زیادی فرمول مواجه می شوند. اما این انتهای کار نیست و در سال تحصیلی بعدی نیز کتاب فیزیک جدید شامل تعداد زیادی فرمول است که بر روی فرمول های قبلی انباشته می شود. از آنجایی که اکثر سوالات فیزیک کنکور به صورت مساله طرح می شوند، داوطلبان کنکور باید قادر باشند در زمان کمتر از دو دقیقه، هر سوال را خوانده، فرمول یا فرمول های مرتبط با آن را به یاد آورده، محاسبات را انجام داده و پاسخ صحیح را انتخاب نمایند. اما به یاد آوردن فرمول صحیح حل هر مساله در شرایط پر فشار کنکور بسیار دشوار است و بسیاری از دانش آموزان ادعا می کنند که به یکباره همه چیز را فراموش کردند. بهترین راه آن است که به جای حفظ تعداد زیادی فرمول، تعداد انگشت شماری نقشه راه و الگو فرا بگیرید و با کمک آن ها تمامی مسائل را در کسری از ثانیه حل نمایید.

مزایای محصول فیزیک جامع حرف آخر

۱- آموزش شهودی- مفهومی تمام مباحث به همراه نقشه راه و انیمیشن
۲- حل تمام سوالات هر فصل در قالب یک الگو ، بدون نیاز به حفظ کردن انواع فرمول ها
۳- حل تمام سوالات کنکور سراسری چند سال اخیر
۴- آموزش تعاملی با حضور استادیار
۵- حجم متناسب با کمترین زمان ممکن برای آموزش و تست

موفقیت در درس فیزیک در کنکور نیازمند تسلط خاصی هست تا بتوان قادر به پاسخگویی تست های مختلف کنکور بود و درصد بالایی از تست های فیزیک کنکور را زد . کسانی که تا امروز از فیزیک فرار می کردند و برای خواندن فیزیک امروزو فردا میکردند بدونن دیگه از فیزیک خشک و خالی خبری نیست چون استاد کامیار با روش ها الگوها و انیمیشن هایی که آورده است فیزیک رو به قدری جذاب تدریس کرده است که به درس مورد علاقتون تبدیل میشه.داوطلبی که مطالب رو بخوبی یاد نگرفته باشه یا از روش های طولانی برای حل سوالات استفاده میکنه پس از حل تعداد معدودی تست دچار خستگی میشه و از حل بقیه تست ها خودداری میکنه . اگه شما هم این مشکل رو دارین باید روش یادگیریتون رو عوض کنین . دوستای عزیز کنکوری شما میتونین با تهیه آموزش های استاد کامیار مطالب رو به ساده ترین شکل ممکن یاد بگیرین و همچنین روش های سریع تست زنی رو هم بیاموزین روش هایی که کاملا منطقی و جامعن . اینجاس که دیگه از تست زدن زیاد خسته نمی شید و تازه لذت هم می برید . موقع تست زنی هر سوالی که به نظرتون مهمه رو مشخص کنین تا پس از یه مدت دوباره به حل اونا بپردازین . تست هایی رو که مشخص کردین می تونه بهترین منبع برای مرور مطالب یادگیری شده باشد . فیزیک در کنکور ضریب۲ برای رشته تجربی و ضریب۳ برای رشته ریاضی دارد و جزو مهمترین دروس تخصصی می باشد که در حرف آخر این درس را برای همیشه یاد بگیرید و از آن لذت ببرید و سوالات کنکور را با استاد کامیار قورت بدهید .تدریس استاد کامیار در درس فیزیک سبب شده است تا دانش آموزان بتوانند درصد بالایی از این درس را بزنند زیرا در این دی وی دی ها بجای استفاده از فرمول و تکنیک از الگو سازی برای هر تست و شهودی سازی با استفاده از نیم کره راست مغز استفاده شده است و در بهترین و کمترین زمان ممکن بیشترین مطالب در ذهن دانش آموز گنجانده میشود .

 

برچسب ها: