سبد خرید 0

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد


معرفی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و شرایط قبولی در آن

اگر شما داوطلب کنکور سراسری هستید و در آستانه انتخاب رشته قرار دارید و یا علاقه مند هستید با یک برنامه ریزی دقیق در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد پذیرفته شوید، بهتر است این دانشگاه و فعالیت های موفقیت آمیزی که از دیرباز کسب نموده را بهتر بشناسید. دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال ۱۳۶۱ تاسیس گردید.در این مقاله از سایت مرکزی حرف آخر به صورت کامل به بررسی این دانشگاه می پردازیم.

 

دانشگاه شهید صدوقی یزد مجموعه ای از دانشکده های پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی، بهداشت، پرستاری و مامایی، طب سنتی، پیراپزشکی بوده که در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، دکتری حرفه ای و MPH دانشجو می پذیرد. همچنین این دانشگاه در مقطع کارشناسی ۱۸ رشته تحصیلی را ارائه می دهد و به طور مجموع در تمامی مقاطع تحصیلی ۸۶ رشته تحصیلی را پوشش می دهد. این دانشگاه در سالهای فعالیت خود موفقیت های بیشماری کسب نموده و با بهره گیری از اساتید مجرب، فارغ التحصیلان و پزشکان متخصصی را به جامعه تحویل داده است.

 

سطح علمی دانشگاه شهید صدوقی یزد به قدری بالا بوده که مرکز تحقیقات ناباروری این دانشگاه به عنوان قطب اصلی در کشور در حال فعالیت و خدمات رسانی می باشد. همچنین از دیگر موفقیت های این دانشگاه می توان به قرار گرفتن در جمع دانشگاه های تیپ ۱ اشاره نمود. برای قبولی در این دانشگاه به ویژه قبولی در رشته پزشکی نیاز به یک برنامه ریزی دارید. به همین منظور باید از شرایط و رتبه لازم برای پذیرش در این دانشگاه مطلع باشید و بر اساس درصدهای لازم برای قبولی برنامه ریزی نمایید.

شرایط و رتبه لازم جهت پذیرش در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

هر ساله داوطلبان رشته تجربی برای پذیرش در رشته های پزشکی رقابت تنگاتنگی دارند. چرا که ظرفیت رشته های پزشکی همواره محدود بوده و تعداد داوطلبان از تعداد صندلی های قبولی بیشتر است. به همین دلیل کسب یک رتبه عالی برای این رشته ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

کارنامه اولیه داوطلبان کنکور سراسری نه تنها به برنامه ریزی دقیق داوطلب کمک می کند. بلکه در زمان انتخاب رشته نیز به کمک پذیرفته شده می آید. ما در این بخش درصدهای قبولی رتبه های برتر کنکور رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال های قبل و رتبه لازم در هر منطقه را در اختیار شما قرار دادیم تا با آگاهی و اطلاع دقیق برای یک سال تحصیلی هدف گذاری کنید.

آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی و درصد تقریبی دروس در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، منطقه ۱ کنکور ۹۸ – ۹۹

 

رتبه قبولی دانشگاه شهید صدوقی یزد

 

آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی و درصد تقریبی دروس در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، منطقه ۲ کنکور ۹۸ – ۹۹ 

 

درصد های لازم برای قبولی در دانشگاه شهید صدوقی یزد

 

آخرین رتبه قبولی رشته پزشکی و درصد تقریبی دروس در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد منطقه ۳ سال ۹۷ – ۹۸  

 

شرایط قبولی دانشگاه صدوقی یزد

رتبه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد 

 

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه “یک” به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد. و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه شهید صدوقی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال ۱۳۹۸ نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

ارتباط با واحد مشاوره و فروش حرف آخر

 

یکی از امکاناتی که در موسسه حرف آخر فراهم شده است این می باشد که دانش آموزان می توانند یک جلسه مشاوره رایگان با همکاران ما داشته باشند تا سوالات خود را در خصوص نوع برنامه ریزی و بهترین منابع کنکور از همکاران مشاور ما بپرسند. شما دانش آموزان عزیز حهت ارتباط با تیم مشاوره و فروش موسسه حرف آخر می توانید با شماره تلفن حرف آخر  ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۵ و ۰۲۱۶۶۱۷۵۸۷۱ تماس حاصل فرمایید تا از امکانات صفحه مشاوران حرف آخر بصورت رایگان استفاده کنید.

 

مقالات مرتبط با این مطلب 

 

بررسی و معرفی دانشگاه تهران و رتبه های لازم برای قبولی در این دانشگاه

بررسی و معرفی کامل دانشگاه امیر کبیر

اطلاعات کامل در خصوص دانشگاه تربیت مدرس

اطلاعات کامل دانشگاه شهید صدوقی یزد

اطلاعات کامل در خصوص دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

اطلاعات کامل دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه علوم پزشکی ایران و شرایط قبولی در آن

معرفی پکیج ادبیات حرف آخر

 

شماره تلفن دفتر مرکزی حرف آخر


 • بودجه بندی زیست

  بودجه بندی زیست کنکور
 • زیست شعبانی

  زیست استاد رضا شعبانی
 • معرفی رشته پزشکی

  اطلاعات جامع رشته پزشکی
 • بودجه بندی فیزیک

  بودجه بندی فیزیک کنکور
 • بودجه بندی ریاضی

  بودجه بندی ریاضی کنکور
 • ادبیات منتظری

  ادبیات محسن منتظری
 • بودجه بندی شیمی

  بودجه بندی شیمی نظام جدید کنکور
 • بودجه بندی عربی

  بودجه بندی عربی کنکور نظام جدید